Chcem tancovať salsu

Chceš si zlepšiť náladu? Nájsť nových priateľov? Hľadáte cestu ako sa stať fit a cítiť sa dobre? Máme overený recept: SALSA a LATINO TANCE.

Potom ste našli to správne miesto. Naučiť sa tancovať salsu je výborný spôsob ako zrelaxovať, zabaviť sa a zároveň udržať sa v kondícii. Taktiež sa môžte na našich hodinách salsy stretnúť s mnohými dobrými a zaujímavími ľuďmi.

Naučte sa tancovať: Salsa, Bachata, Bachata a iné latino tance

Nepotrebujete partnera!

Často sa pýtate

Aký typ človeka tancuje salsu?

Salsa priťahuje rôznych ľudí, od teenegerov po 60 rokov, od doktorov po študentov, od pani v domacnosti po bisnismanov… Niektorí ľudia prídu sami, iní v dvojici, alebo v skupinke priateľov.

Čo ak som kus dreva? Ako sa môžem naučiť tancovať?

Netrápte sa ak cítite, že nemáte žiaden rytmus, alebo, že ste ešte nikdy netancovali, takto sa cítia viacerí, predtým než začnú. Každý sa vie naučiť časom. Treba len cvičiť a mať pevnú vôľu. Celou podstatou salsa lekcií je naučiť sa ako koordinovať vaše telo, tak aby ste sa už nikdy necítili ako kus dreva. Ak viete chodiť, my vás vieme naučiť tancovať.

Ja som muž, nie je tancovanie pre dievčatá?

Dobrá otázka. Mnoho mužov takto rozmýšľa, ale skutočnosť je: všetky dievčatá milujú mužov, ktorí vedia tancovať, pretože keď tacujete, cítite sa sebavedomým, cítite sa dobre so sebou samým , žena to vidí, cíti, vie a páči sa jej to, a tancuje s vami.

Potrebujem priniesť partnera?

Nie, nepotrebujete priniesť partnera, počas lekcie sa striedame, takže tancujete aj s ostatnými začiatočníkmi. Tancovanie s rôznymi ľuďmi je najlepšia cesta k zdokonaleniu. Ak prídete s partnerom/kamarátom, kamarátkou a prajete si ostať v dvojici, bez striedania sa, je to úplne v poriadku.

Čo si mám obliecť?

Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili pohodlne a ľahko. Na našich hodinách vám bude horúco, takže ľahké oblečenie, náhradné tričko na prezlečenie sa vždy zíde. Taktiež potrebujete pár ľahkých a čistých topánok. Ťažké topánky a sandále, ktoré nedržia nohu, nie su vhodné.

Čo je špeciálne na vašich lekciách?

Na naších lekciách kladieme dôraz na priateľstvo a zábavu, ale samozrejme dbáme na dobrú techniku výučby a potrebu počúvania hudby a tanca do rytmu.

Aké tance učíte?

Učíme: Salsa, Bachata, Kizomba, Lady Styling, Rueda de Casino (Kubánska salsa), cha-cha-cha (ča-ča-ča) a ďalšie temperamentné latino tance

Čo ešte potrebujem vedieť o lekciách, alebo ako sa pripraviť, čo priniesť?

Prineste sám seba, priateľov a túžbu učiť sa tancovať a zabaviť sa. Stále sa pripravujeme na lekcie salsy aj hygienicky. Čo to znamená: prosím používajte deodoranty, parfémy a nezabudnite si priniesť mentolky pre svieži dych.