Naša tanečná škola poskytuje následujúce služby

TANEČNÉ LEKCIE

TANEC JE ZÁBAVA! Naše tanečné lekcie sú skvelým spôsobom ako zlepšiť svoje zdravie, sociálny život a stretnúť nových ľudí. Na každej lekcii vám ukážeme základy, časovanie a muzikálnosť, ako viesť a nasledovať, pohyby, otočky, „Shines“ (technika práce nôh), štylizovania, výkrutov. Pánov naučíme, ako byť silným vodcom a dámy sa naučia ako byť jemnou nasledovateľkou.

Naše kurzy sú vždy vedené dvoma inštruktormi, čo je veľmi dôležité pre jednoduché, dôsledné a rýchle učenie. Budete mať k dispozícií ženu i muža a teda individuálne chlapčenské i dievčenské kroky, figúry, štýl a tzv. „body-styling“ v zábavnom a priateľskom prostredí. Nezabúdajme spomenúť náš individuálny prístup k jednotlivcom.

Každý týždeň sa naučíte nové pohyby, ktoré môžete skúšať na tanečnom parkete, ako i kreatívne spôsoby ich kombinovania. Budeme vás učiť podľa naplánovaného programu tak, aby ste si mohli zdokonaľovať svoje schopnosti z týždňa na týždeň. Máme kurzy pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých. Začínajú sa každý mesiac. Ponúkame Vám lekcie Salsy, Bachaty, Kizomby, Lady Stylingu, Reggeaton, Latino Fitness, Zumbu a ďalšie štýly.

Salsa Caliente Vám ponúka viac ako len jednu alebo dve hodiny za týžden; ponúka taktiež príležitosť stretnúť nových priateľov a byť súčasťou našej veľkej LATINO RODINY: staňte sa členom veľkej skupiny, ktorá sa stretáva na párty, kurzoch, workshopoch, prázdninách a na ďalších zaujímavých udalostiach, ktoré organizujeme počas celého roka.

SÚKROMNÉ HODINY

Súkromné hodiny sú perfektnou voľbou pre tých z vás, ktorí by chceli mať pozornosť učiteľa len pre seba. Na súkromných hodinách prechádzame všetky detaily, ktorým sa nemôžeme venovať vo veľkých skupinách a tiež všetkým zlozvykom, ktoré môžete získať. Každý jednotlivec má svoje špeciálne potreby, ale vo veľkej skupine nie je možné venovať toľko osobnej pozornosti, ako by sme chceli. Ponúkame vám pohodlnú zostavu na zlepšenie vašej úrovne tanca, vašej práce nôh, pohybu ramien, reči tela, hudobného časovania a štýlu. Hlavný dôraz kladieme na vedenie a nasledovanie. Súkromné lekcie prispôsobíme mužom, ženám, párom alebo malým skupinám v slovenskom, anglickom a španielskom jazyku. Ponúkame súkromné hodiny pre všetky úrovne (začiatočníci, stredne pokročilí, pokročilí).

FIREMNÉ VEČIERKY

Usporiadajte nezabudnuteľný firemný večierok s nami. Radi pre Vás kompletne zorganizujeme a zabezpečíme tradičný firemný večierok. Ak chcete vašej špeciálnej udalosti (dôležité výročie, narodeninové párty, firemné večierky) pridať nádych latino, tanec je perfektným spôsobom ako spojiť svojich hostí a navzájom ich zoznámiť.

Poskytneme vám exotické Latino show, kvalitného DJ-a, tanečných učiteľov, animátorov a tiež hudobné skupiny, ktoré Vám zaručia, že vaše podujatie bude absolútnym úspechom a každý z hostí zažije fantastický večer. Na mieru ušijeme našu show individuálne pre každú udalosť a rozpočet.

Máme pre vás pripravené špeciálne tématické party ako Kubánske, Brazílske, Mexické, Hawaiiské, Karibské noci alebo aj iné podľa vašich požiadaviek.

Ponúkame prvotriednych tanečníkov, výborné choreografie, prekrásne kostýmy a absolútnu profesionalitu. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií o programových balíkoch a možnostiach, máme show pre veľké, stredné a male udalosti.

LATINO SHOWS

SKUPINOVÁ VÝUČBA TANCA & Team Building

Hľadáte niečo, čo spojí Váš team, aktivitu, ktorá bude výzvou a zároveň odmenou? Latino tance ponúkajú veľký obrat v spájaní skupín. Sú fyzicou a mentálnou výzvou a pritom to zvládne úplne každý.

Naši inštruktori môžu prísť na vaše pracovisko, konferenciu alebo miesto konania Vašej party alebo môžte vziať svoj team do nášho tanečného štúdia.

Spojte svoj team pri interaktívnej teambuildingovej aktivite alebo oslávte takto špeciálnu príležitosť.

Predstavte si svoj celý team, ktorý sa bavi pri tanci SALSY, BACHATY alebo CHA-CHA!

Alebo možno ste aktívne typy a uprednostňujete sa vypotiť pri Latino Fitness, Zumbe, Sambe alebo REGGAETONE?!

PRIVÁTNE PÁRTY

Hľadáte zábavu pre Vašu špeciálnu party alebo udalosť? Oživte svoju udalosť rytmom, farbami a zábavou našich tanečných show. Naši skúsení tanečníci vystupujú so svojimi podmanivými show, ktoré pritiahnu všektých. Naši tanečníci predvedú všetky populárne Latino tanečné štýly. (Kubánske, Brazílske, Hawaiiske a ďalšie exotické tance)

Ponúkame prvotriednych tanečníkov, výborné choreografie, prekrásne kostýmy a absolútnu profesionalitu. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií o programových balíkoch a možnostiach, máme show pre veľké, stredné a male udalosti.

DJ JOSÉ GARCÍA

DJ José García sa narodil v Lime, Peru a tancoval a počúval Latino hudbu po celý svoj život. Vyrastajúc vo svojej rodnej krajine bol od ranného veku vystavený Latino hudbe, jej prvý vplyv prišiel od jeho mamy, ktorá celý čas doma púšťala hudbu pokým varila, šila alebo prala a zároveň pri tom tancovala. Takto sa zamiloval do latino a karibských rytmov, ale Salsa sa stala jedným z jeho obľúbených žánrov, odvtedy jeho láska k hudbe rástla a počas rokov sa učil hudbe a tancu. José sa začal venovať DJ-ingu ako záľube na rodinných oslavách a pre priateľov vo svojom rodnom meste.

V roku 1999 sa presťahoval do Londýna v Anglicku a začal pracovať ako DJ profesionálne. Počas rokov pracoval ako stály DJ v najlepších Latino kluboch v Londýne 9Bar salsa, Bar Havana, Latin Quarter, Bar Cuba..) ale vystupoval tiež ako hosť v mnohých ďalších kluboch a špeciálných Salsa a Latino evenotch v Londýne a UK. V roku 2008 sa presťahoval do Košíc na Slovensko. Začal propagovať Latino hudbu, tanec a kultúru v tejto krajine. V súčastnosti robí DJa v mnohých kluboch a na mnohých eventoch po celom Slovensku. Rovnako tiež organizuje a propaguje svoje vlastné Latino eventy.

Jeho rozsiahle znalosti o Salse a Latino hudbe a jej histórii, jeho hudobná knižnica a schopnosť cítiť svoje publikum z neho spravili jedného z top DJov. Svoju hudbu predstavil a inšpiroval ňou veľké množstvo ľudí na celom svete. José García: „Hrám hudbu svojou mysľou a srdcom prepojeným s parketom. Hrám sám alebo spolu s ostatnými DJmi aby sme rozhýbali parket ako je to len možné… Je to všetko o tanečníkoch, je to o párty..“