Nové kurzy

Salsa a Bachata kurz pre začiatočníkov – SEPTEMBER 2023

Kurzy su otvorené pre všetkých bez akýchkoľvek obmedzení (režimy OP a OP+ sa rušia)

– Kurz je vhodný pre páry aj jednotlivcov s možnosťou pokračovať celoročne v ďalších úrovniach kurzu.

– Začiatok: 19 September 2023

– Miesto: Tanečná Škola Jose Garcia

– Trvanie: 10×60 min.

– Cena: 70€ osoba / 130€ pár – Periodicita: 1x týždenne

SALSA: 19.9 každý utorok o 17:00

BACHATA: 19.9 každý utorok o 19:20

POPIS KURZU

Tanec je radosť ! Naše Latino tanečné kurzy sú skvelým spôsobom, ako zlepšiť svoje zdravie, sociálny život a stretnúť nových ľudí. Tanec je dobrá aktivita pre oddych, relax a zábavu. Prídajte sa k nám a tancujte ľahko, pekne a so štýlom. Tešíme sa na Vás.
Tieto kurzy sú pre úplných začiatočníkov, ideálne pre páry a každého, kto sa chce naučiť tancovať energickú salsu alebo romantickú bachatu, pre ľudí, ktorí ešte vôbec netancovali a chceli by sa cítiť sebavedome na tanečnom parkete. Žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti nie sú potrebné. Nepotrebujete partnera/partnerku, ale môžete prísť aj ako pár.
Na kurzoch bude k dispozícii skúsená a priateľská tanečná dvojica (inštructor/inštruktorka). Takto budú vysvetlené kroky a pohyby pre pánov, ako aj dámy, čo umožní rýchlejší a flexibilnejší proces učenia. Počas jednotlivých lekcií Vás budeme učiť základné tanečné kroky, body movement (pohyb tela) a tanečné figúry v páre.
Po skončení začiatočníckeho kurzu budete mať možnosť pokračovať, na kurzoch pre mierne pokročilých a pokročilých, kde sa budete učiť komplexnejšie pohyby, kombinácie a footwork. Taktiež budeme pracovať ma tanečnej technike a štýle.

BACHATA: Je to romantický a nenáročný párový tanec. Tancuje sa väčšinou v pomalšom tempe. Princíp tohto tanca spočíva v pohybe bokov. Bachata je taktiež veľmi populárna na latino tanečných udalostiach. Keď tanečníci počujú bachata hudbu, parket nikdy nie je prázdny.

ČO POTREBUJETE NA HODINU?

Prineste si so sebou pohodlné oblečenie, náhradné tričko na prezlečenie, prípadne malý uterák a vodu na pitie. Ak máte tanečné topánky, prineste si ich. V opačnom prípade je vhodná aj ľahká športová uzatvorená obuv alebo topánky. Najdôležitejším doplnkom vášho outfitu je veľa dobrej energie a veľký úsmev na tvári.

Ak máte záujem o niektorý z tanečných kurzov je POTREBNÉ SA VOPRED PRIHLÁSIŤ:

e-mail: info@latinodance.sk
telefonicky: 0949 860 625

Naše kurzy sú otvorené pre každého, tak neváhajte a príďte sa presvedčiť osobne. Zatancujte si s nami! Veľmi sa na Vás všetkých tešíme.