ZUMBA a LATINO DANCE FITNESS

ZUMBA

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a oveľa viac… Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické Latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu!

Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, Vaše srdce!

Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.

Tajomstvo úspechu Zumba® fitness

Zumba je skvelá nielen pre vaše telo, ale hlavne pre vašu myseľ. Čo tak zabudnúť na bežné problémy všedného dňa a prísť vytancovať všetky svoje starosti? Vysoká dávka endorfínov zaručená!

Zábava… Je to typ cvičenia, ktoré budete chcieť robiť každý deň a budete sa z neho tešiť. Účastníci cvičenia sa bavia ako na party a ani si neuvedomujú, že cvičia.

Jednoduchosť… Môžete začať na akejkoľvek úrovni. Zumba je určená pre všetkých bez ohľadu na vek, kondíciu, tanečné či športové skúsenosti.

Efektivita… Princíp intervalového tréningu maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a formovanie svalov.

Originalita… Hudba, kroky, pohyby, pocit…úplne iné ako ste doteraz zažili!

Cena: 3.50 Eur/hodina, 30 Eur – permanentka (10 vstupov)

Na hodiny nie je potrebné sa vopred prihlásiť.

Viac informácií: 0949 860 625 – José

LATINO FITNESS

Latino dance fitness je aerobic s námetom latinskoamerického tanca, rozložený do zábavných a ľahko nasledovateľných programov. Táto dynamická trieda vám prinesie vzrušenie z pobytu na tanečnom parkete, zatiaľ čo si budete ohromne vylepšovať svoju telesnú kondíciu. Len čo začujete hudbu, uvidíte tanec a pocítite vzrušenie, budete vedieť, prečo sú kurzy salsy také dobré.

Pre tých, ktorým sú latinskoamerické a karibské rytmy nové, salsa aerobic poskytuje príležitosť cvičením sa naučiť kroky najpopulárnejších latinskoamerických tancov (salsa, bachata, rumba, merengue, cha-cha-cha, samba, tango, cumbia, flamenco, reggaeton a ďalšie).

Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.
Latino Fitness je skvelá nielen pre vaše telo, ale hlavne pre vašu myseľ. Čo tak zabudnúť na bežné problémy všedného dňa a prísť vytancovať všetky svoje starosti? Vysoká dávka endorfínov zaručená!

Cena: 3 Eur/hodina

Na hodiny nie je potrebné sa vopred prihlásiť.

Viac informácií: 0949 108 740 – Lucka